طی مراسمی جشن درگرامیداشت روزپرستار از پرستاران زحمتکش دربیمارستان ولایت گرمی تجلیل شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۸:۰۳ کد : ۱۰۸۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۸۰۲

در این مراسم که با ریاست شبکه بهدشت و درمان و فرمانده بسیج سپاه گرمی، تنی چند از مسئولان و جمعی از پرستاران گرمی برگزار شد، نوری فرمانده بسیج سپاه گرمی ضمن گرامیداشت ولادت این بانوی بزرگوار گفت: تعیین روزی برای تقدیر و تشکر از قشری که کاستی‌های خود را پنهان می‌کند تا برای دیگران شادی و شکوه بیافریند، نمی‌توانست روزی به جز ولادت حضرت زینب کبری (س) باشد.

وی در باب ارزش خدمت پرستاران گفت: همه موظفیم از این انسانهای فداکار و پُرعاطفه و دلسوزی که با عمل انسانیِ پرستاری خود، از بیماران در مراحل دشوار بیماری مواظبت و حمایت می‌کنند، احترام و قدردانی کنیم.

وی اظهار کرد: انسان با دیدن زحمات و تلاش‌های این قشر زحمتکش به این نتیجه می‌رسد که هیچ چیزی در این دنیا نمی‌تواند آنگونه که سزاوار است پاسخگوی زحمات این عزیزان باشد.

سرهنگ نوری گفت: جایگاه پرستاران در کشور آنقدر رفیع است که روز ولادت حضرت زینب کبری (س) را برای پاسداشت زحمات این قشر نام‌گذاری کرده‌اند.

نوری افزود: همه شما پرستاران همواره باید به خود ببالید که در زمره پرستاران هستید و البته همه شما باید هر لحظه به یاد داشته باشید که شغل خطیر و مهمی دارید.


نظر شما :